Traadil tuled SILVER DEW DROP 720

See suurte lampidega valguskett meeldib kõikidele, kes otsivad eredat ent samas elegantset ja kerget valguslahendust. Paljude lampidega valguskett kiirgab piisavalt sooja valgust, et luua toas või üritusel soojust ja hubasust.

38.50

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Värvitemperatuur (K)

Valgusketi pikkus (cm)

Toitejuhtme pikkus (cm)

Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)

Toiteallikas

Automaatne taimer

Keskmine tööiga (h)

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Valgusvoo reguleerimine

Garantii

Toiteallikas

Juhtme värvus

Hõbedane

Sobib kasutamiseks

Toas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Meie tootevaliku suurim traadil tuledega valguskett koosneb 720 LED-lambist, mis on paigutatud 36 harule (12 x 1 m pikkust haru, 12 x 2 m pikkust haru ja 12 x 3 m pikkust haru) ning vooluvõrku ühendatavast toiteplokist. Lampide toitepinge on madal (12 V), seega on need täiesti turvalised ka kogemata kukkudes või kui toitejuhe saab kahjustada. Toiteplokk on ühendatud valgusketiga vastupidava, 3 m pikkuse juhtme abil, mis võimaldab selle ilusama üldpildi saavutamiseks peitu asetada. Peenikesele ja painduvale, läikivale hõbedavärvi traadile paigutatud lambid näevad ka väljalülitatult dekoratiivsed välja.

Nõuanded ja ideed

  • Mõned levinumad võimalused traadil tulede kasutamiseks: pulmalaua kaunistamine, potitaimede kaunistamine, pidulike kimpude täiendamine, dekoratiivsete laternate (valgusmängude) valmistamine, klaasanumasse või vanasse laternasse paigutamine, jõulupuu ehtimine jne. Siin on välja toodud vaid mõned näited, ülejäänu sõltub iga kasutaja kujutlusvõimest.
  • Sobib kombineerimiseks teiste valgustusega kaunistustega. Erinevad kombinatsioonid annavad loovusele suurema vabaduse.