Traadil tuled SILVER DEW DROP 100

Esitleme Skandinaavias äärmiselt levinud sisustuslahendust: traadil tuled. LED-tehnoloogiaga, säästlikud ja vastupidavaid, piisakujulised tuled.

10.85

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Värvitemperatuur (K)

Valgusketi pikkus (cm)
Toitejuhtme pikkus (cm)

Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)

Toiteallikas

Keskmine tööiga (h)

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Valgusvoo reguleerimine

Garantii

Toiteallikas

Juhtme värvus

Hõbedane

Sobib kasutamiseks

Toas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

See valguskett koosneb 100 LED-lambist, mis on paigutatud 5 m pikkusele juhtmele ning vooluvõrku ühendatavast toiteplokist. Lampide toitepinge on madal (3,2 V), seega on need täiesti turvalised ka kogemata kukkudes või kui toitejuhe saab kahjustada. Toiteplokk on ühendatud valgusketiga vastupidava, 3 m pikkuse juhtme abil, mis võimaldab selle ilusama üldpildi saavutamiseks peitu asetada. Lambid on paigutatud peenikesele ja painduvale hõbedavärvi, peaaegu nähtamatule traadile. Valguse sisselülitamisel näib, nagu hõõguksid pisikesed tuled õhus.

Nõuanded ja ideed

  • Mõned levinumad kaunistamisvõimalused: toataimede või pidulike kimpude kaunistamiseks, oma dekoratiivsete laternate valmistamiseks, asetades tuled klaasanumasse või vanasse laternasse. Siin on välja toodud vaid mõned näited, ülejäänu sõltub iga kasutaja kujutlusvõimest.
  • Sobib kombineerimiseks teiste valgustusega kaunistustega. Erinevad kombinatsioonid annavad loovusele suurema vabaduse.