10% SOODSAM

Traadil tuled COLOR DEW DROP 40

Värvilised lambid on paigutatud peenikesele ja painduvale hõbedavärvi, peaaegu nähtamatule traadile. Valguse sisselülitamisel näib, nagu hõõguksid pisikesed tuled õhus.

5.30

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Valgusketi pikkus (cm)
Toitejuhtme pikkus (cm)

Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)

Valgusallikas

Automaatne taimer

Lüliti

Keskmine tööiga (h)

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Valgusvoo reguleerimine

Valgusvoog (lm)

Garantii

Toiteallikas

Juhtme värvus

Hõbedane

Sobib kasutamiseks

Toas

Valguse värvus

Värviline

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Hõbedasel traadil värvilised tuled sobivad suurepäraselt jõulupuu kaunistamiseks. Traadil LED-tuled on populaarne Skandinaavia-pärane dekoratsioonilahendus. Valguskett koosneb 4 m pikkusele juhtmele ühtlaste vahedega paigutatud 40 lambist ja patareiplokist. Sisseehitatud taimer lülitab tuled 6 tundi pärast sisselülitamist automaatselt välja ja järgmisel päeval samal ajal uuesti sisse. Seega isegi, kui väljalülitamine ununeb, ei saa patareid tühjaks. LED-lambid on väga ökonoomsed, 3 x AA-tüüpi patareist jätkub ~100-tunniseks valgustamiseks. Patareiplokk on ühendatud valgusketiga vastupidava, 0,5 m pikkuse juhtme abil, mis võimaldab selle ilusama üldpildi saavutamiseks peitu asetada.

Nõuanded ja ideed

  • Mõned levinumad kaunistamisvõimalused: toataimede või pidulike kimpude kaunistamiseks, oma dekoratiivsete laternate valmistamiseks, asetades tuled klaasanumasse või vanasse laternasse. Siin on välja toodud vaid mõned näited, ülejäänu sõltub iga kasutaja kujutlusvõimest.
  • Sobib kombineerimiseks teiste valgustusega kaunistustega. Erinevad kombinatsioonid annavad loovusele suurema vabaduse.
  • Kui kaunistus on sagedas kasutuses (nt kohvikus), soovitame kasutada laetavaid patareisid. See tuleb soodsam ning keskkonnasõbralikum.