Patareidega tuled CHRISTMAS TREE (1,10 m)

Arenevad LED-tehnoloogiad on võimaldanud luua ülimalt ökonoomseid ja vastupidavaid kastepiisa suurusega tulesid. Need tuled asuvad õhukesel ja painduval hõbetraadil, mis on peaaegu märkamatu. Pirnide sisselülitamisel jääb mulje, et väikesed tulukesed ripuvad õhus. Rohelised jõulupuud lisavad valgusketile mängulisust.

3.50

LAOS

Add to wishlist
Värvus

, ,

Valgusketi pikkus (cm)
Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)

Valgusallikas
Automaatne taimer

Lüliti

Keskmine tööiga (h)

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Garantii

Toiteallikas

Juhtme värvus

Hõbedane

Sobib kasutamiseks

Toas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Traadil olevad lambid on kaunistuslahendus, mis on juba vallutanud Lääne-Euroopa ja Põhjamaad. See valguskett koosneb 12 võrdsete vahedega LED-tulest 1,10 m pikkusel hõbedasel traadil, mis on kaunistatud väikeste roheliste jõulukuuskedega, ja patareide korpusest. Valgusketil on automaatne taimer, mis lülitab tuled 6 tundi peale sisselülitamist automaatselt välja ja järgmisel päeval samal kellaajal uuesti sisse. Nii ei saa patareid tühjaks ka siis, kui unustad valgusketi välja lülitada. LED pirnid töötavad 2 tk. CR2032 patareidega (komplektis), millest piisab ~48 töötunniks.

Näpunäiteid ja ideid

  • Seda valgusketti saab kombineerida muude dekoratiivsete valgustuslahendustega. Sellised kombinatsioonid annavad Sulle soovitud atmosfääri loomisel veelgi enam loomingulist vabadust.