Laost otsas

Päikesetoitel lambipirnide valguskett GLOBUS CHAIN SOLAR

Teie õu ja aed väärib rohkem valgust ja hubasust. Lihtsalt pista need helendavad lambid tee äärde, lillepeenrasse, või riputage need lihtsalt taimede okstele ja nautige soojadel suveõhtutel hubasust ja meelerahu.

23.80

OTSAS

Kaup saabub Lihtsalt sisesta oma e-posti aadress ja me anname Sulle teada, kui see toode jälle müügile tuleb.
Värvus
Valgusketi pikkus (cm)
Toitejuhtme pikkus (cm)

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)

Valgusallikas

Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Sobiv ümbritsev temperatuur

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Toas, õues

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

See valguskett on kõikide päikeseenergial töötavate toodete seas eriti ereda valgusega, sest selles kasutatakse suure tõhususega päikesepaneeli ja liitium-ioonakut. Kui päike loojub, lülitab andur valgusti automaatselt sisse. Seetõttu ei ole vaja muretseda patareide vahetamise või igapäevase sisselülitamise pärast. Päikesepaneel paigaldatakse maapinnale ja on 2 m pikkuse toitejuhtme abil valgusketiga ühendatud, mis annab Teile lisavabaduse leida valgusti jaoks optimaalne asukoht. Valgustitel on küljes vaiad, mis võimaldavad kinnitada valgusti maapinda. Ilma nende vaiadeta saab aga pirnid üles riputada tavalise valgusketina.

NIPID JA IDEED

  • Valgusti on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku tõhusust oluliselt vähendada, seega soovitame valgustit külmal aastaajal siseruumides hoiustada.
  • Paigaldage päikesepaneel nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ja seeläbi aku korralikult laetud.
  • Neil, kes armastavad reisida, soovitame selle kvaliteetse valgusketi reisile kaasa võtta, et kaunistada oma telki või telkimisplatsi. Teie sõbrad on kindlasti meeldivalt üllatunud.
  • Neil, kes armastavad reisida, soovitame oma telgi või telkimisplatsi kaunistamiseks selle kvaliteetse valgusketi reisile kaasa võtta. Teie sõbrad on kindlasti meeldivalt üllatunud.
  • Optimaalse jõudluse tagamiseks soovitame valgusti akud igal aastal välja vahetada. Kuna kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite arvu, siis iga laadimisega aku kulub ning mahutavus väheneb. See kulumine on loomulik protsess ja seda ei peeta defektiks.
  • Soovitame päikesepatareid kasutada aasta soojematel kuudel, sest talveperioodil ei ole vähese päevase päikesevalguse tõttu valgusti akudel võimalik korralikult laadida ja põlemisaeg on tunduvalt lühem.