Laost otsas

2,9 m traadil tuled CLIPPY, 3 x AA patareiga

LED-tehnoloogiaga, säästlikud ja vastupidavaid, piisakujulised tuled. Lambid on paigutatud peenikesele ja painduvale hõbedavärvi, peaaegu nähtamatule traadile. Valguse sisselülitamisel näib, nagu hõõguksid pisikesed tuled õhus. Värvilised näpitsad mõjuvad mänguliselt.

5.50

OTSAS

Kaup saabub Lihtsalt sisesta oma e-posti aadress ja me anname Sulle teada, kui see toode jälle müügile tuleb.
Värvus

Valgusketi pikkus (cm)

Toitejuhtme pikkus (cm)

Lampide arv

Lampide vaheline kaugus (cm)

Valgusallikas

Automaatne taimer

Lüliti

Keskmine tööiga (h)

Ühe lambi võimsus (W)

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Garantii

Toiteallikas

Juhtme värvus

Hõbedane

Sobib kasutamiseks

Toas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Traadil LED-tuled on populaarne Skandinaavia-pärane dekoratsioonilahendus. See koosneb peaaegu 3 m pikkusele traadile paigutatud 30 LED-lambist, 16 värvilisest näpitsast ja patareiplokist. Sisseehitatud taimer lülitab tuled 6 tundi pärast sisselülitamist automaatselt välja ja järgmisel päeval samal ajal uuesti sisse. Seega isegi, kui väljalülitamine ununeb, ei saa patareid tühjaks. LED-lambid on väga ökonoomsed, 3 x AA-tüüpi patareist jätkub ~80-tunniseks valgustamiseks. Patareiplokk on ühendatud valgusketiga vastupidava, 1 m pikkuse juhtme abil, mis võimaldab selle ilusama üldpildi saavutamiseks peitu asetada. Värviliste näpitsate vahele saab asetada näiteks fotod või postkaardid ning kujundada oma ainulaadne dekoratsioon.

Nõuanded ja ideed

  • Sobib kombineerimiseks teiste valgustusega kaunistustega. Erinevad kombinatsioonid annavad loovusele suurema vabaduse.
  • Kui kaunistus on sagedas kasutuses (nt kohvikus), soovitame kasutada laetavaid patareisid. See tuleb soodsam ning keskkonnasõbralikum.