Välisküünal päikesepaneeliga HEARTY WHITE

Latern – küünal koos päikesepaneeliga.

6.20

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)
Lampide arv

Valgusallikas

Patareid
Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Küünalde latern, mis sobib kasutamiseks kalmistul, õues või aias. Latern on valmistatud ilmastikukindlast valgest plastikust. Koos LED-pirni ja akuga on latern kasutusvalmis. Sisseehitatud tõhus päikesepatarei ammutab ja salvestab suvepäeva jooksul päikeseenergiat, millest jätkub umbes 5-tunniseks valgustamiseks. Päikese loojudes reageerib latern vähenenud valgushulgale ja lülitub automaatselt sisse. Seega ei ole tarvis muretseda patareide vahetamise ega hämaras sisselülitamise pärast.

NÕUANDED

  • Latern tuleks paigutada sellisesse kohta, kus sellele langeks päeval võimalikult palju päikesevalgust ning kus see ei jääks ümbritseva varju.
  • Latern on täiesti ilmastikukindel, kuid temperatuuri kõikumised võivad päikesepatarei tõhusust märkimisväärselt vähendada. Seetõttu soovitame laternat külma ilmaga siseruumis hoida, näiteks kaunistab see õhtuti suurepäraselt ka aknalauda.
  • Optimaalse töö tagamiseks soovitame laetavad patareid korra aastas välja vahetada. Kõik laetavad patareid töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega patarei amortiseerub ja selle mahtuvus väheneb. Selline kulumine on loomulik protsess ning seda ei loeta talitlushäireks.
  • Soovitame lampi kasutada soojal aastaajal, kuna talviti on vähese päikesevalguse tõttu laadimisvõime oluliselt väiksem ning seetõttu ka lambi põlemise aeg märgatavalt lühem.