Päikesetoitel helendav aiakaunistus HORTENSIA SOLAR

Väga originaalne, päikesepatareidega suvine kaunistus Sinu aeda. Ei mingeid juhtmeid ega patareide vahetamist. Enam mugavamalt pole võimalik!

24.90

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Lampide arv
Valgusallikas

Patareid

Automaatne taimer

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Päikesepaneeliga suvine aiakaunistus. Dekoratsioon on 77 cm kõrge ja sellesse sisseehitatud päikesepaneel neelab päikeseenergiat ka pilvistel suvepäevadel ja salvestab selle akusse, millest piisab kuni 5-tunniseks põlemiseks. Pärast päikeseloojangut reageerib valgusti vähenenud päevavalgusele ja lülitub automaatselt sisse. Nii ei pea Sa muretsema patareide vahetamise või pärast pimeduse saabumist valgusti sisselülitamise pärast.

NIPID JA IDEED

Asetage valgusti nii, et see saaks päeva jooksul võimalikult palju päikesevalgust ammutada ning et ümbritsevate esemete varjud ei varjutaks paneeli. – Valgusti on täielikult ilmastikukindel, kuid temperatuurikõikumised võivad aku jõudlust oluliselt vähendada, seega soovitame seda külmal aastaajal siseruumides hoiustada. – Optimaalse toimimise tagamiseks soovitame valgusti aku igal aastal välja vahetada. Kõik laetavad akud töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega aku kulub ja selle mahutavus väheneb. See kulumine on loomulik protsess ja seda ei loeta defektiks. – Soovitame päikesepatareisid kasutada soojematel kuudel, sest talvisel perioodil ei laeta vähese päikesevalguse tõttu akut päeval korralikult täis ja lamp töötab oluliselt lühemat aega.