15% SOODSAM

4 päikesepaneeliga aialaternat GLOBUS SOLAR

Hoov ja aed väärivad alati rohkem valgust ja hubasust. Need valguspallid sobivad suurepäraselt näiteks lillepeenra või teeraja valgustamiseks.

16.90

LAOS

Add to wishlist
Värvus

Mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus) (cm)

Veekindlus

Sobib õues kasutamiseks

Garantii

Toiteallikas

Sobib kasutamiseks

Väljas

Valguse värvus

Soe valge

Tootekood

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Universaalne lahendus aia kaunistamiseks. 4 päikesepaneeliga aialaternat, ühe laterna kõrgus 35 cm. Laternasse sisseehitatud päikesepatarei ammutab ja salvestab päeva jooksul päikeseenergiat, päikese loojudes lülitub latern automaatselt sisse. Seega ei ole tarvis muretseda patareide vahetamise ega hämaras sisselülitamise pärast. Päeva jooksul salvestatud energiast piisab üldiselt 6-tunniseks valgustamiseks. Täpne valgustamise aeg sõltub pilvisusest ning päeva jooksul kogutud energiavarust.

NÕUANDED JA IDEED

  • Latern tuleks paigutada sellisesse kohta, kus sellele langeks päeval võimalikult palju päikesevalgust ning kus see ei jääks taimede varju.
  • Latern on täiesti ilmastikukindel, kuid temperatuuri kõikumised võivad päikesepatarei tõhusust märkimisväärselt vähendada. Seetõttu soovitame laternat külma ilmaga siseruumis hoida, näiteks kaunistab see õhtuti suurepäraselt ka aknalauda.
  • Optimaalse töö tagamiseks soovitame laetavad patareid korra aastas välja vahetada. Kõik laetavad patareid töötavad optimaalselt ainult piiratud arvu laadimistsüklite jooksul, st iga laadimisega patarei amortiseerub ja selle mahtuvus väheneb. Selline kulumine on loomulik protsess ning seda ei loeta talitlushäireks.
  • Soovitame lampi kasutada soojal aastaajal, kuna talviti on vähese päikesevalguse tõttu laadimisvõime oluliselt väiksem ning seetõttu ka lambi põlemise aeg märgatavalt lühem.